Par mums

Mūsu sauklis vienmēr ir bijis "Skaistas lietas iedvesmo" - un tā taču arī ir. Ir forši, ja radām ap sevi vidi, kas ir skaista, eleganta, moderna...

Jau kopš 2006.gada mēs izgatavojam fototapetes un bijām pirmie Latvijā, kas ar ko tādu sāka nodarboties. Tajā laikā tas bija MILZĪGS izaicinājums, jo pieredzes nebija nekādas. Pagājušajā gadā nosvinējām uzņēmuma 16 gadadienu. Esam izdrukājuši tūkstošiem tapešu. Laika gaitā esam raduši iespēju izgatavot arī kanvas un stikla paneļus virtuvēm – pēc individuāla pasūtījuma.

Šo gadu esam uzsākuši apņēmības pilni, un gribam piedāvāt vēl plašāku piedāvājumu ne tikai ar fototapetēm, bet arī citām mājai un interjeram piemērotām lietām. Esam izvēlējušies lieliskus sadarbības partnerus, kas nodrošina teicamu kvalitāti un maksimāli ātru izgatavošanas laiku.

Par cik visas preces tiek izgatavotas pēc pasūtījuma saņemšanas, piegādes laiks vidēji ir 4-6 darba dienas! Bet lūdzam būt saprotošiem, ja preces saņemsiet pāris dieniņas vēlāk. Bet garantējam, ka piegāde nebūs ilgāka par 10 darbs dienām!

Jūs varat pasūtīt preces no jebkuras vietas Latvijā un mēs noorganizēsim, lai Jums piegādā tieši uz mājām.

Mūsu uzņēmuma stikla paneļu piedāvājumu varat apskatīties šeit: www.stiklapaneli.lv 

 kā arī mēs piedāvājam izgatavot fototapetes pēc individuāliem izmēriem www.fototapetes.lv


Atsauksmes

Paldies, brīnišķīga komanda, kas spēja atbildēt uz visiem manis interesējošajiem jautājumiem.

Ar cieņu, Anita no Valmieras

Atsauksmes

Liels paldies! Kanvas ir saņemtas un izskatās patiešām ļoti, ļoti labi! Es tiešām esmu sajūsmā, jo izskatās perfekti, un kvalitāte ļoti laba!

Lai Jums daudz klientu un izdošanos!

Ar cieņu,

R.Fila-Roķe

Atsauksmes

Fototapete izskatās lieliski un līmējās viegli. Paldies par kvalitatīvu preci. Prieks bija ar Jums sadarboties.

Andris Barkus

Atsauksmes

Добрый день, фото и обои получили. Все очень здорово! Спасибо большое. 

С уважением Юлия

Atsauksmes

Labdien. Shodien sanjemam tapetes,liels Jums paldies. Kvalitate ljoti laba un ljoti smukas. 

Ar cienju Inese Rudzīte - Īrija

Atsauksmes

Спасибо Вам огромное,что Вы вчера напечатали фотообою и сегодня они уже у нас! Качество отличное! Я очень довольна! Спасибо,что столько внимания нам уделили в переписке! Сервис на высшем уровне! Будем всем вас советовать!😊

Oksana Vasiljeva

Atsauksmes

Paldies par ātro piegādi un tapetes izskatās vienkārši super! Veiksmi tirdzniecībā un noteikti arī nākotnē būšu Jūsu klients!

Kristine Danilova

Atsauksmes

Gribēju pateikt lielu paldies par kvalitatīvo fototapeti. Pielīmējām un izskatās tiešām ļoti labi!

Ieva Miezīte

Atsauksmes

Sveiki. Esmu saņēmis Jūsu fototapeti un izskatās ļoti labi.

Raivis Gersebeks

Atsauksmes

Thank you for an excellent service and responce.

Thank you again and I am very pleased that they have been delivered and happy with the quality. Maybe next time I will try the wall-paper pictures! 

Brian

Atsauksmes

Sveiki, Vēlos Jums uzteikt pateicību par ražotu fototapeti pēc mana pasūtījuma. Tā izskatās vnk fantastiski uz sienas un tās kvalitāte un izskats ir vairāk nekā biju gaidījusi. Paldies! Atsevišķs paldies kompetentam darbiniekam (diemžēl nezinu vārdu, zinu, kas šodien ir Lietuvā:) par profesionālu un izsmeļošu konsultāciju - palīdzēja man veikt izvēli un rezultāts pārsniedza gaidīto! Super! Noteiktu ieteikšu saviem kolēģiem un visām paziņām un draugiem, tā tik turēt! 

Ar sveicieniem, Liāna Ducena

Atsauksmes

Paldies par Jūsu palīdzību, laipno apkalpošanu un ātro pasūtījuma izpildīšanu. Par Jūsu firmas vienkārši fantastisko darbu pastāstīšu arī saviem paziņām. Vēlreiz paldies!

Velta Reishofa

Pirkumu grozs